به نام خدا

پيچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان با استفاده از تکنیک راپل

پیچ و رولپلاک سنگ نما : پیچ و رولپلاک نما با استفاده از پیچ های ضد زنگ و گالوانیزه 10*2.5  برتر 6 سانتی متری و رولپلاک مخصوص

مخفی کردن دهانه پیچ ها با استفاده از بتونه مخصوص ( همرنگ سنگ نما ) جهت زیبایی بصری نما .

خدمات نما : در مواقعی که مصالح ( ملات سیمان ) به میزان کافی زیر سنگ نباشد و یا از رابیتس با مصالح کم استفاده شده باشد دیتایل اجرایی تغییر و بجای استفاده از پیچ و رولپلاک از انکرها و چسب های ضد زلزله  استفاده میشود . ( توضیحات تکمیلی ذیل صفحه )

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

 

 

 

مواردی که میبایستی قبل از پیچ و رولپلاک سنگ نما بررسی شوند :  پیچ و رولپلاک نما بدون داربست

 • تشخیص نوع سنگ ،رنگ سنگ و ضخامت سنگ نمای ساختمان جهت پیچ و رولپلاک .
 • بررسی کیفیت سنگ و رگه های موجود در سنگ نما قبل از پیچ و رولپلاک ساختمان
 • تعیین قطر سنگ و ابعاد سنگ
 • تعیین دیتایل نصب سنگ نما
 • انتخاب روش اجرای کار و تعیین مصالح مصرفی مورد نیاز
 • تعیین ساختار و مصالح مصرفی دیوار زیر سنگ
 • برآورد ضخامت ملات ( مصالح ) زیر سنگ جهت انتخاب اندازه پیچ مصرفی

پیچ و رولپلاک سنگ نما ، پیچ و رول پلاک سنگ نما ، پیچ و رولپلاک نما بدون داربست ،پیچ و رولپلاک ، پیچ و رولپلاک نما ،

توضیحات : پیچ و رولپلاک نما ،خدمات نمای ساختمان

قبل از اجرای فرآیند پیچ و رولپلاک نما ،رعایت موارد فوق الذکر و همچنین کار با ابزار و ادوات استاندارد و کالیبره و انجام کار پیچ و رولپلاک بوسیله پیمانکار فنی ،مجرب و کارآزموده و ماهر که اشراف کامل به مقوله صخره نوردی صنعتی (دسترسی با طناب ) داشته باشد مزید علت خواهد بود .

چرا که در غیر اینصورت با وارد کردن تنش های غیر اصولی به هنگام سوراخ کاری با دریل چکشی سنگ نمای ساختمان موجب آسیب دیدگی و در نهایت سقوط سنگ ها خواهیم شد .

 پیچ و رولپلاک سنگ نما کرج ، پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج ،

نکات مهم در پیچ و رولپلاک نمای سنگی : پیچ و رولپلاک نما با طناب

 • استفاده از دریل چکشی استاندارد و کالیبره و مته 4 شیار 2 الماسه برند برتر .
 • دریل مربوطه میبایستی حتما مجهز به دیمر باشد جهت تنظیم سرعت سوراخ کاری در پروسه پیچ و رولپلاک سنگ نما .
 • اندازه قطر سوراخ ها حداکثر 7 میلیمتر و حداقل 6 میلیمتر میباشد .
 • استفاده از پیچ  گالوانیزه 10*2.5 برتر 6 سانتیمتری و رولپلاک مخصوص .
 • پوشاندن روی پیچ ها با بتونه همرنگ سنگ .
 • به کارگیری انکرهای پلاستیکی اچ یو دی و دی بی زد برند اروپایی (آلمان) در مواقعی که امکان پیچ و رولپلاک سنگ نما وجود ندارد
 • به کار گیری چسب پلی یورتان و اپوکسی مگامکث در جاهائیکه به علت عرض کمتر از ده سانتیمتر سنگ و یا قطر بیشتر از 3 سانتیمتر سنگ و یا حجیم بودن سنگ امکان پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان وجود ندارد .
 • به کارگیری بست ها و کمربندهای فلزی ( تسمه ای ) جهت نگهداری سنگ های خاص در ارتفاع .

پیچ و رولپلاک نما با طناب ، پیچ و رولپلاک نما در کرج ،

روش نصب سنگ در نما : خدمات پیچ و رولپلاک نما جهت تعمیر نمای سنگی ساختمان

اجرای پیچ و رولپلاک نما

 • کارگذاری و تعویض سنگ های افتاده و یا سنگ های معیوب به شیوه چسب سنگ و پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان به شرح ذیل : (رعایت استاندارد مربوط به کارگذاری سنگ نما) .
 • اندازه گیری ابعاد سنگ های افتاده.
 • تهیه سنگ و ابعاد کردن سنگ ها با مینی فرز .
 • سوراخ کاری سنگ .
 • پاکسازی محل نصب سنگ بر روی نما .
 • چسب زدن پشت سنگ (چسب سنگ) و نصب سنگهای ریخته شده با پیچ و رولپلاک.
 • بتونه کردن روی پیچ ها با بتونه همرنگ سنگ جهت مخفی کردن سوراخ پیچ و رولپلاک .
 • چسباندن سنگ هایی با عرض کم که امکان پیچ و رول پلاک وجود ندارد با چسب ضد زلزله .
 • پرکردن ژوئن های سنگ های باریک کمتر از 10 سانتی متر (مستعد ریزش) با چسب ضد زلزله .
 • درزبندی و بند کشی کلیه سنگ های نصب شده : بندکشی و درزبندی بین سنگ های نما جهت جلوگیری از نفوذ آب (عامل مخرب) چرا که آب نفوذکرده در دمای زیر صفر یخ زده و حجمش زیاد شده و باعث فشار دادن سنگ و درنهایت سقوط سنگ میشود .

 پیچ و رول پلاک نمای سنگی ، انواع پیچ و رول پلاک ،

انکر اچ یو دی جایگزین رولپلاک سنگ نما

انکر پلاستیکی با توانایی بازشدن از وسط ،چپ و راست و مورد استفاده در زمانهایی که مصالح پشت سنگهای نما کافی نیست (حدود 2 تا 3 سانت) و استفاده از رولپلاکهای معمول امکان پذیر نباشد .

در صورت کافی نبودن مصالح در پشت سنگهای نما ،پیچ و رولپلاکهای معمولی در قسمتهای بدون مصالح (گپ)باز میشوند و در نهایت باعث هرز گشتن پیچ میشود .استفاده از انکر پلاستیکی   اچ یو دی به جای پیچ و رولپلاک سنگ این مزیت را دارد که این انکر دقیقا در پشت سنگ باز شده و عمل محکم سازی سنگ را انجام میدهد .

این انکر در 2 سایز متفاوت برای سوراخ کاری با قطرهای 6 و 8 میلیمتر با پیچ های 5 و 6 سانتیمتری به کار برده میشوند که مته شماره 7 عمدتا برای سنگ هایی با عرض بیشتر و مته شماره 6 برای ستگ هایی با عرض کم (ستون ها ، قاب پنجره و ... ) استفاده می شوند .

این انکر با ضمانت شرکت سازنده (محصول آلمان) توانایی نصب در هر نوع مصالح پایه و نیز با پیچ هایی با طول های متفاوت قابل استفاده میباشد .

anker hud 12

دانلود مشخصات فنی

انکر دی بی زد جایگزین پیچ و رولپلاک سنگ نما

این انکر نیز در هنگامی استفاده می شود که مصالح پشت سنگ کمتر از حد استاندارد (حدود 2 سانت) و یا دارای حفره (خلل و فرج) باشد که در این حالت پیچ و رولپلاکهای معمولی کاربری نداشته و امکان تثبیت سنگ و کامل بسته شدن پیچ روی رولپلاک وجود ندارد چرا که پیچ به فضای خالی پشت سنگ رسیده و آزادانه میگردد و سفت نمیشود .

این انکر در سوراخ با قطر 6 میلیمتر قرار میگیرد و با ضربه چکش به زائده آن نیمی از میله استوانه ای داخل از وسط به صورت پروانه ای باز شده و در نهایت عمل محکم کاری و تثبیت سنگ انجام میگیرد .

این انکر با چکش نصب میشود و سایز سوراخ کاری آن پایین است .

پیچ و رولپلاک با طناب ، تعمیر نمای سنگی ساختمان ،پیچ کردن سنگ نما ،

1anker dbz3

دانلود مشخصات فنی

 

چسب های مگامکث و مگا یورتان (اسکوپ سنگ نما) جهت محکم سازی سنگ نما

پیچ و روبپلاک سنگ نمای ساختمان

یکی از اصلی ترین کاربردهای این چسب ها در زمانهایی است که به دلایلی امکان پیچ و رولپلاک سنگ ( اسکوپ )وجود ندارد 

استفاده از چسب های اپوکسی و پلی یورتان مگامکث (اولین و تنها چسب های فوق قوی و ضد زلزله در دنیا)بسیار مناسب و کارآمد جهت تثبیت کردن سنگ های حجمی و سنگین به فلز ،بتن و سنگ و همچنین مناسب جهت بولتهای صفحه ستون با ضمانت مادام العمر دارای استاندارد ایزو 9001 ،14001 میباشد

این محصول دو جزئی و بر پایه اپوکسی و پلی یورتان می باشد و بسیار مقاوم و قوی و محکم است که در تمامی شرایط 

آب و هوایی (سرد و گرم)به کار می رود و برای چسباندن و اتصال انواع سنگ ،بتن ،آهن و ... در تمام فصول مناسب می باشد .

این ماده بصورت خمیری شکل و رقیق است و برای پرکردن منافذ و شیارهای بتنی به کار میرود . همچنین جهت اصلاح و تعمیرات بتن های قدیمی و سنگ های حجیم و سنگین که امکان پیچ و رولپلاک آنها وجود ندارد و اتصال فلز به بتن در صنعت ساختمان به کار می رود .

این محصول دو جزئی به نسبت مساوی مخلوط و حداقل در 20% سطح استفاده می شود .

حداقل دمای گیرایی 25 درجه سانتیگراد و زمان کار 8 دقیقه می باشد و زمان تثبیت نهایی 72 ساعت می باشد .

کلیه پرسنل شرکت شرکت هفت خوشه (سهامی خاص) دارای بیمه حوادث با نام به شماره 1396/2818/1/400بوده و تمامی صدمات و خطرات جانبی در حین انجام کار به عهده شرکت شرکت هفت خوشه (سهامی خاص) می باشد .

همچنین بازدید جهت اعلام قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان رایگان بوده و کلیه خدمات (پیچ و رولپلاک نما )ارائه شده توسط شرکت هفت خوشه (سهامی خاص) دارای ضمانتنامه می باشد .

 

 پیچ و رولپلاک سنگ با طناب ، پیچ و رولپلاک ساختمان با طناب ،

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما : پیچ و رولپلاک ساختمان

قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان : قبل از برآورد قیمت پیچ و رولپلاک میباید از کار بازدید شده و یا از طریق عکسها و ابعاد ارسالی از طرف کارفرما محاسبه و درنهایت قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در قابل پیش فاکتور با دیتایل اجرایی جهت مشتری ارسال گردد .

قیمت رولپلاک نمای ساختمان ، قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما ،قیمت پیچ و رول پلاک ، قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ،قیمت رول پلاک نمای ساختمان ،قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ، قیمت پیچ و رول پلاک نمای ساختمان ،

 

 

با تشکر و تقدیم احترام

شرکت هفت خوشه (سهامی خاص)

 

 

 

 

 

پیچ و رولپلاک سنگ نما ، پیچ و رول پلاک سنگ نما ، پیچ و رولپلاک نما بدون داربست ،پیچ و رولپلاک ، پیچ و رولپلاک نما ، قیمت رولپلاک نمای ساختمان ، قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما ،قیمت پیچ و رول پلاک ،پیچ و رولپلاک سنگ نما کرج ، پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج ،قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ،قیمت رول پلاک نمای ساختمان ،قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ، پیچ و رولپلاک نما با طناب ، قیمت پیچ و رول پلاک نمای ساختمان ،پیچ و رولپلاک نما در کرج ، پیچ و رول پلاک نمای سنگی ، انواع پیچ و رول پلاک ،پیچ و رولپلاک سنگ با طناب ، پیچ و رولپلاک ساختمان با طناب ،پیچ و رولپلاک با طناب ، تعمیر نمای سنگی ساختمان ،پیچ کردن سنگ نما ،

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست ، قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ، قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما ،قیمت پیچ و رولپلاک ،قیمت رولپلاک نمای ساختمان ،خدمات نما ، پیچ و رولپلاک نما ،پیچ و رولپلاک ، محکم سازی سنگ نما ، روش نصب سنگ در نما ، خدمات نمای ساختمان ، رولپلاک سنگ نما ،پیچ و رولپلاک ساختمان ،پیچ و رولپلاک سنگ نما ،پیچ و رولپلاک نما با طناب ، خدمات پیچ رولپلاک نما ، خدمات پیچ رولپلاک ، تعمیر نمای سنگی ساختمان ،پیچ و رولپلاک بدون داربست,پیچ و رولپلاک خدمات راپل,پیچ و رولپلاک کار با طناب,پیچ و رولپلاک در ارتفاع,پیچ و رولپلاک با راپل,راپل کار,نصب سنگ نما بدون داربست,پیچ و رولپلاک سنگ مرمریت,پیچ و رولپلاک سنگ تراورتن,پیچ و رولپلاک سرامیک,پیچ و رولپلاک سنگ مصنوعی,پیچ و رولپلاک سنگ قیچی,پیچ و رولپلاک سنگ آنتیک,خدمات راپل پیچ و رولپلاک,خدمات راپل پیچ و رولپلاک سنگ نما,خدمات راپل اسکوپ سنگ نما,خدمات راپل پیچ و رولپلاک نمای سنگی,خدمات راپل نصب سنگ افتاده,خدمات راپل بازسازی سنگ نما,کار در ارتفاع پیچ و رولپلاک سنگ نما,راپل پیچ و رولپلاک نمای سنگی ,پیچ و رول پلاک,پیچ و رول پلاک نما,پیچ و رولپلاک سنگ نما,اسکوپ سنگ نمادر ارتفاع,پیچ و رولپلاک نماهای سنگی,پیچ و رولپلاک سنگ,بازسازی سنگ نما,تثبیت سنگ ها,کارگزاری سنگ نما در ارتفاع,اجرای سنگ نما خدمات راپل,خدمات راپل سنگ نما,خدمات راپل سنگ,خدمات راپل نمای سنگی, نماکار راپل,راپل نمای ساختمان,راپل پيچ و رولپلاک,پیچ و رولپلاک نما بدون داربست,مقاوم سازی نما در ارتفاع,مقاوم سازی نمای سنگی با طناب,مقاوم سازی نمای ساختمان دسترسی با طناب,ترمیم نمای ساختمان خدمات راپل,ترمیم نما بدون داربست,ترمیم سنگ ساختمان خدمات راپل,پیچ و رولپلاک سنگ گرانیت,پیچ و رولپلاک سنگ مرمریت,خدمات راپل پیچ  رولپلاک سرامیک,راپل پیچ و رولپلاک بدون داربست,نصب سنگ های افتاده بدون داربست,اسکوپ نمای سنگی ساختمان,اسکوپ نمای سنگ خدمات راپل,پیچ کردن سنگ نمای ساختمان,پيچ و رولپلاک نمای ساختمان,پيچ و بست سنگ نما,پيچ کردن سنگ نما,رولپلاک بدون داربست,رولپلاک نمای ساختمان,خدمات راپل تعمیر نما,خدمات تعمیر نما با راپل, شرکت هفت خوشه,شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه,

تلفن تماس : 09128930060

تلفن تماس : 09126801556